Koncesjonowane Biuro Obrachunkowe BDF
Renata Szymonek
41-800 Zabrze
ul. Sierotki 8/3

www.biurobdf.pl
biuro@biurobdf.pl
Kom.: 604-178-092

BDF - Biuro Rachunkowe Zabrze

O Firmie

BDF to Koncesjonowane Biuro Obrachunkowe, świadczące usługi w zakresie kompleksowej obsługi księgowej, kadrowo-płacowej oraz innej, związanej z sektorem działalności małych i średnich firm oraz usługi księgowo-rozliczeniowe dla indywidualnych klientów. Pełny zakres świadczonych przez naszą firmę usług, znajdziecie Państwo w zakładce „Oferta”.

Rzetelna obsługa księgowo-podatkowa, wzorcowe prowadzenie niezbędnej dokumentacji wymaganej w dziedzinie rozliczania własnych firm, powierzenie kompetentnej i odpowiedzialnej firmie BDF prowadzenia obsługi finansowej, pozwala na uniknięcie stresu podczas rozliczeń przed odpowiednimi urzędami państwowymi i lokalnymi. W czasie, kiedy Państwo zajęci będziecie pomnażaniem dóbr tworzonych w Waszych zakładach pracy, nasz firma zadba o bieżący i kompleksowy terminarz Waszych rozliczeń, ubezpieczeń, polityki kadrowej i niezbędnych kontaktów roboczych, z Urzędami Skarbowymi, ZUS-em i innymi instytucjami - współpracującymi, kontrolującymi i nadzorującymi.

Współpracujące z Państwem osoby z ramienia naszej firmy, posiadają odpowiednie i wysokie kwalifikacje zawodowe, poparte wieloletnim praktycznym wykonywaniem zadań w sektorze księgowo-rozliczeniowym, rachunkowości oraz polityki kadrowo-szkoleniowej.

Posiadamy wymagane prawem uprawnienia do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych, wydane przez Ministra Finansów, a prowadzona przez nasze Biuro działalność jest objęta ochroną ubezpieczeniową, co w jeszcze większym stopniu daje naszym klientom, poczucie pewności i bezpieczeństwa za powierzony sektor rozliczeń finansowych.

Sposób prowadzenia księgowości przez Biuro BDF oparty jest na wysokiej jakości usług dostosowanych do indywidualnych potrzeb każdego klienta, a zainstalowane w Biurze oprogramowanie komputerowe, należy do najnowszej w swojej generacji i dziedzinie.

Powierzając prowadzenie sektora finansowego naszej firmie, będziecie Państwo mieli gwarancję: odpowiedzialności i rzetelności za wykonywane usługi, fachowości, przestrzegania ustalonych terminów, dyskrecji, konkurencyjności cen.

Pamiętajcie Państwo że:

BDF – to: Biuro Doradztwa Finansowego

BDF – to: Bardziej Dobre Finanse w Twojej firmie

BDF – to: Bezbłędna, Dyskretna Fachowość

wreszcie BDF to naprawdę BARDZO DOBRA FIRMA

Serdecznie Państwa zapraszamy do współpracy

  Copyright 2012 BDF-Biuro rachunkowe Zabrze.      Wszelkie prawa zastrzeżone